Naši trenéři

Vyberte si trenéra na našich stránkách nebo oslovte svého favorita osobně v našem fitness centru. Nebojte se nás! Každý z našich trenérů vám ochotně poradí, případně vám doporučí kolegu/kolegyni, která se vám bude věnovat nebo se lépe hodí k dosažení vašich cílů. Jsme komunita, pro kterou je velmi důležitá soudružnost aneb všichni táhneme za jeden provaz.

Poznámka: osobní trenéři působící v našem fitness centru jsou samostatné podnikatelské subjekty a ručí za veškeré fyzické a finanční újmy svých klientů. Podrobnosti si zjistěte u každého z našich trenérů.

Linda Tomsa Kalašová - trenérka FitGymu Havířov

Linda

Dominika Holušová - trenérka FitGymu Havířov

Dominika

Ceník trenérů

Naši trenéři se snaží tvořit trénink tak, aby vám přinesl co nejlepší výsledky. Díky tomu jsou vámi vynaložené peníze investicí z hlediska kondice i zdraví. Ceník našich trenérů je individuální (závisí na cílech, počtu tréninků, případně jídelním plánu a poradenství). Jeden trénink s trenérem začíná již od 300 Kč/hod. Trenéři poskytují zvýhodněnou cenu dle výběru balíčků, které mají k dispozici. Výhodnější cenu lze získat i při trénování více osob (max. 3), přičemž ve skupině musejí být osoby se stejným cílem (redukce či nabírání svalové hmoty apod.). Pro více informací kontaktujte vámi vybraného trenéra, který zodpoví vaše dotazy a připraví ceník na míru vašim potřebám.

Jiří Adamík

 

Osobní trenér Jiří Adamík se stal dvakrát mistrem republiky jako dorostenec a junior v naturální kulturistice. V oblasti fitness, zdravého životního stylu a sportu působí dlouhá léta. Disponuje profesionálním přístrojem In Body 230 určeným k diagnostice a analýze složení těla, který zaručuje jedno z nejpřesnějších měření. Poskytuje výživové poradenství v oblasti hubnutí a sportovní výživy.

Specializace

Měření složení těla přístrojem In Body 230 • Nabírání svalové hmoty • Redukce váhy a tvarování postavy • Výživové poradenství

Cena tréninku

od 400 Kč/hodina

Kontakty

Sociální sítě

Jiří Adamík

Fotogalerie Jirky

Jiří Adamík - trenér FitGymu Havířov

7 výhod cvičení s našimi trenéry:

1

Individuální přístup

Naši trenéři nastavují pro každého svého klienta cvičení na míru. Přesně vědí, jaké cvičení je pro vás vhodné, v jaké intenzitě či které partie nejvíce potřebují zpevnit. Dohlíží také na správný pitný režim a optimální tempo celého tréninku.

Dominika Holušová

 

Osobní trenérka Dominika Holušová se stala v roce 2018 absolutní vítězkou Moravy a Slezska v kategorii Bikini fitness. Ve stejném roce se stala také vicemistryní Bikini fitness ČR. Zaměřuje se na zdravý životní styl v oblasti fitness, zlepšení zdravotního stavu svých klientů a dle potřeby sestaví individuální tréninkový plán včetně jídelníčku na míru.

Specializace

Nabírání svalové hmoty • Redukce váhy a tvarování postavy • HSS cviky (posílení středu těla, odbourání bolesti zad) • Rozvoj síly a dynamiky • Výživové poradenství •  Nácvik pózingu v Bikini fitness

Cena tréninku

od 400 Kč/hodina

Kontakty

Sociální sítě

Dominika Holušová

Fotogalerie Dominiky

Dominika Holušová - trenérka FitGymu Havířov
Dominika Holušová - trenérka FitGymu Havířov
Dominika Holušová - trenérka FitGymu Havířov

2

Efektivita

Jsou schopni předurčit jasný plán potřebný k dosažení cíle v co nejkratším čase.

3

Správnost provedení cviků

Trenéři vám pomohou osvojit si správné a účelné techniky cvičení, díky čemuž pochopíte princip cvičení a funkce svalů.

Linda Tomsa Kalašová

 

Linda Tomsa Kalašová se v letech 1995 až 1999 věnovala závodně lehké atletice. Její specializací jsou vytrvalostní sporty (běh, plavání) ve spojení se silovým tréninkem, do kterého implementuje i cvičení s posilovacími lany či kettlebellem. Nabídne vám motivaci a psychickou podporu, pomůže s upevněním zásad zdravého životního stylu a poradí v případě veganského stravování.

Specializace

Nabírání svalové hmoty • Redukce váhy a tvarování postavy (zaměřeno na silové tréninky) • Kondiční a vytrvalostní cvičení (běžecké tréninky) • Výživové poradenství (specializace na veganskou stravu)

Cena tréninku

od 400 Kč/hodina

Kontakty

Sociální sítě

Linda Tomsa Kalašová

Fotogalerie Lindy

Linda Tomsa Kalašová - trenérka FitGymu Havířov
Linda Tomsa Kalašová - trenérka FitGymu Havířov
Linda Tomsa Kalašová - trenérka FitGymu Havířov

4

Odstranění bolesti zad

Máte-li problémy se zády, trpíte častou bolestí hlavy či dokonce migrénou, naše trenérka se specializací na HSS cviky vám pomůže se těchto bolestí zbavit.

5

Zlepšení zdraví

Kromě zařazení rehabilitačních prvků vám všichni naši osobní trenéři pomohou ke zlepšení zdravotního stavu, ať už díky cvičení či nastavení jídelníčku.

Martin Puffer

 

Osobní a fitness trenér Martin Puffer vystudoval v roce 2021 ve Velké Británii trenérskou školu v oblasti fitness a sportu. Jeho profesionální sportovní kariera začala hokejem. Věnoval se také plavání a v roce 2008 se stal cvičitelem lyžování se zaměřením na alpské lyžování. Silovému tréninku se oddává již celých 35 let. Mimo jiné se věnuje zdravému životnímu stylu se zaměřením na správné stravování a poradenství v oblasti vyvážené a zdravé stravy pro vrcholové, stejně tak amatérské sportovce. Má velké zkušenosti s lidmi trpícími cukrovkou a dnou.

Specializace

Silový a kondiční trénink pro všechny věkové kategorie • Osobní trénink • Tréninkové plány • Redukce hmotnosti, tvarování postavy, nabírání svalové hmoty, nárust síly a dynamiky, zvýšení fyzické kondice a mobility • Nutriční poradenství • Sestavení jídelníčku na míru • Lyžařská výuka, plavecké tréninky • Komunikace také v anglickém jazyce

Cena tréninku

od 400 Kč/hodina

Kontakty

Sociální sítě

Martin Puffer

Fotogalerie Martina

Martin Puffer - trenér FitGymu Havířov

6

Motivace

Naši trenéři vás vždy psychicky podpoří a motivují. S námi to nevzdáte!

7

Zábava

Cvičení s trenérem je zábavné a snadno se tak stane vašim celoživotním koníčkem.